Zábavné texty
 
Kategorie
Přidáno: 4. 3. 2011 - 17:44 | Přidal: Vendy
Jmenuji se po své matce a příjmení jsem dostala po rodině otce. Narodila jsem se v devatenáctém století ve své rodné zemi. Po narození jsem neuměla číst, psát ani počítat, což neumím dodnes. Šest let po narození jsem byla přinucena a násilně dokopána do první třídy povinné školní docházky, kterou jsem skrz učitele nemohla dokončit. Ovšem při ohromné snaze mého třetího otce, který se zrovna v tu dobu vrátil z vězení, jsem základní školu dokončila, neboť s pedagogy ručně popovídal. Je to teď můj drahoušek, a proto ho ve vězení pravidelně každé úterý, středu a sobotu navštěvuji.

Asi po pěti, možná devíti letech jsem začala se svojí sportovní kariérou, konkrétně aerobik, ale vzhledem ke svojí postavě vznikl nový sport parody-aerobik, jenž cvičím až do dnešní doby.

Mám dlouholetou překladatelskou praxi. Dokáži přeložit papíry formátu jak A3, A4, tak i A5. Také dobře umím hledat v telefonním seznamu i slovníku cizích slov. Dobře kreslím, akorát ostatní nechtějí poznávat co. Má hra na piano je vskutku vynikající a zároveň originální. Posluchači vždy přivírají blahem oči a pak si musí lehnout, jak se začíná jejich tělo dostávat do fáze relaxace. A ten studený mokrý kapesník určitě patří k zmíněnému uvolnění.

V budoucnu bych se chtěla věnovat studiu na právnické fakultě. Tohle je totiž moje silná stránka, vždy když se doma pohádáme, přicházejí všichni za mnou po kolenou a prosí mě, abych vylezla zpod té postele. Pak mi podávají bílý kapesník, asi pro uzavření míru. Takhle se od malička projevuje můj právnický talent. Také ráda vařím a myslím, že moc dobře. Všichni si vždy mé jídlo nechávají až na konec s tím, že to nejlepší až naposled. A především mě to velice baví, takže bych se klidně mohla stát i šéfkuchařkou, nejlépe v zahraničí.

Stav - nerozhodná (znamení Vah)

Zdravotní stránka - velmi dobrá. Mám za sebou jen pět operací, čtyři plastické a jednu mozkovou. Od té doby se cítím lehčí. A kdybych neměla kurděje, beri-beri a AIDS, tak jsem zdravá úplně.

Zvláštní schopnosti - každého dovedu rozesmát, také umím přepínat televizi pozpátku od devítky po jedničku. Navíc dokážu hodit psovi míček tak, že jej nenajde. Kamarádku jsem nedávno poplácala po zádech a ona se tak vzchopila že odjela na výlet v nějakém velkém černém autě hned se čtyřmi chlapi, kteří ji navíc nesli. Kočka je mi také odevzdaná, už týden leží u mě v pokojíku, aniž by se hnula. Krásný život, jak mě všichni mají rádi.

Proto prosím o Vámi nabízené místo asistentky ředitele železnice. Předem děkuji za udělení tohoto místa.

Pozdravuji Vás ze svého pohodlného, vyhřátého domova.

P.S.: Omluvte roztřepané písmo, kazajky jsou čím dál tím těsnější.
To se mi líbí Sdílet na Facebooku

Dopisy a emaily

»

Různé

| Délka: 2640 znaků | Posláno: 29x | Známka: 1,89 od 28 lidí | ID: 5892 | Filtr obsahu: není | Stav: zveřejněné
POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info