Zábavné texty
 
Kategorie
Přidáno: 18. 9. 2009 - 23:59
Nedávno byl bez větší odezvy zveřejněn alarmující článek, který varuje před nebezpečím pocházejícím z vůně pečeného chleba. Ukazují se totiž následující spolehlivě zjištěná fakta:


1. Více než 98 procent odsouzených pachatelů závažných trestných činů konzumovalo chléb.

2. Plná polovina dětí, které vyrůstaly v domácnostech konzumujících chléb, má v testech inteligence podprůměrné výsledky.

3. V 18. století, kdy se prakticky všechen chleba pekl doma, byla průměrná délka života menší než 50 let, dětská úmrtnost dosahovala hrozivých čísel, mnoho žen umíralo při porodu a nemoci jako tyfus, žlutá zimnice a chřipka decimovaly celé národy.

4. Více než 90 procent násilných trestných činů je spácháno do 24 hodin po požití chleba.

5. Chléb se vyrábí z tzv. „těsta”. Bylo prokázáno, že již necelého půl kilogramu této hmoty může udusit myš. Průměrný Čech sní za jediný týden větší množství.

6. Primitivní kmenová společenství, která neznala chléb, trpěla v nesrovnatelně menší míře rakovinou, Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou a osteoporézou.

7. Chléb je prokazatelně návykový. Osoby, kterým je odepřen chléb a dostávají pouze vodu, se nejpozději do dvou dní vehementně dožadují chleba.

8. Chléb je často pouze přestupní stanicí ke konzumaci „tvrdších” potravin, jako je máslo, džem, buráková pomazánka a dokonce čokoláda.

9. Je dokázáno, že chléb absorbuje vodu. Protože lidské tělo obsahuje více než 90 procent vody, vyplývá z toho, že konzumace chleba může mít za následek, že vaše tělo bude pohlceno tímto absorbujícím potravinářským výrobkem a stane se z vás houbovitá rosolovitá hmota.

10. Novorozenci se mohou chlebem zadusit.

11. Chléb se peče při teplotách kolem 200 stupňů Celsia. Taková teplota zabíjí dospělou osobu za dobu kratší než 1 minuta.

12. Většina konzumentů chleba nedokáže odlišit závažná vědecká fakta od nesmyslných statistických blábolů.


Ve světle těchto alarmujících statistických dat navrhuji neodkladné prosazení následujících protichlebových opatření:

1. Zákaz prodeje chleba nezletilým.

2. Celostátní kampaň „Řekni chlebu ne!” spojenou s vystoupením významných osobností v TV Supernova a masovou distribuci plakátů a nálepek na auta.

3. Uvalení dodatkové 300% daně na chleba, z jejíchž výnosů se budou hradit škody, které chléb ve společnosti napáchá.

4. Zákaz používat v reklamě na chléb zobrazení zvířat nebo lidí a pestré barvy, neboť tyto prvky výrazně působí na děti.

5. Zřízení „bezchlebových zón” v blízkosti škol.
To se mi líbí Sdílet na Facebooku

Škola a vědy

»

Různé

| Délka: 2525 znaků | Posláno: 61x | Známka: 2,28 od 36 lidí | ID: 32982 | Filtr obsahu: není | Stav: zveřejněné
POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info