Zábavné texty
 
Kategorie
Přidáno: 17. 5. 2011 - 9:08

Tísňové volání „112” užívané na celém světěNacházíš se mimo pokrytí mobilem? Vyťukej 112 a tvůj mobil si jej najde v lokální, cizí síti. Zajímavé je, že jej lze vyťukat, i když je mobil zamčený!


Zamknul jsi svoje klíče v autě?Máš dálkové ovládání zámku auta a doma máš náhradní klíče a manželku? Zavolej mobilem a drž jej asi 30 cm od dveří svého auta, zatímco manželka zmačkne dálkové ovládání, jež drží u sluchátka svého mobilu. Tvé auto se otevře! Můžeš být třeba na jiném kontinentě - prý to funguje celosvětově.


Skrytý výkon v bateriiMáš baterii mobilu prakticky vybitou? Vyťukej *3370# Tvůj mobil se rozjede a bude ukazovat 50% zvýšení nabití. Tato rezerva se dobije při příštím dobití.


Jak zablokuješ tvůj ukradený mobil?Existuje patnáctimístné seriové číslo, které je unikátní a patří jen tvému mobilu. Zjistíš ho vyťukáním *#06# Napiš si jej a uchovej na bezpečném místě. V případě odcizení mobilu, ohlaš krádež mobilnímu operátorovi a dej mu své seriové číslo. On mobil zablokuje tak, že bude nepoužitelný i při výměně SIM karty. Sice ti to mobil nevrátí, ale zloději zkazíš radost.


Pro cestovatele do USA či KanadyTamní mobilní operátoři účtují $1.00 až $1.75 či ještě víc za každých 15 sec při vyťukání „420” - informace o telefonních číslech. Pokud vyťukáš „800 FREE 420” nebo „800 373 3420”, tak to bude zadarmo! Naprogramuj si to do mobilu hned při příjezdu do severní Ameriky.
To se mi líbí Sdílet na Facebooku

Perličky a kuriozity

»

Různé

| Délka: 1389 znaků | Posláno: 29x | Známka: 1,75 od 24 lidí | ID: 20820 | Filtr obsahu: není | Stav: zveřejněné
POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info