Zábavné texty
 
Kategorie
Přidáno: 18. 9. 2009 - 16:10
11. května
Tak jsem byl na chatu. Asi po dvou hodinách jsem narazil na jednu holku, jmenuje se Simona. Je jí 19, což je dobrý, protože je jen o dva roky starší, ale to ona neví.

13. května
Simonka je supr, ráda sportuje a poslouchá rádio - máme toho tolik společného.

17. května
Mám její číslo! Napsal jsem si ho na ruku, hned zítra si musím koupit mobila.

18. května
Telefon mi nějak nefunguje. Na reklamaci mi jedna hezká slečna řekla, že si do něj musím dát svou simku. Pořád nechápu, jak může vědět, že mám holku, natož její jméno! Radši jsem ten krám vyhodil, budu jí psát maily.

26. května
Jedu na 14 dní do Chorvatska. Simonce jsem slíbil, že jí tam budu věrný.

29. května
V Chorvatsku je krásně, až na to, že jsem tu potkal jednu divnou holku. Vybafla na mě, že je z Ostravy a prej je tu taky na dovolený. Pořád se na mě blbě culí, leze mi to na nervy.

30. května
Dozvěděl sem se, že ta Moravanka se jmenuje Agáta. Fakt blbý jméno. Bohužel bydlíme na stejným hotelu, takže se nemůžu ani v klidu nasnídat. Ihned po snídani se mne zeptala, jestli bych s ní nešel na pláž. Než jsem stačil říct ne, tak mi řekla, že ať počkám, že je hned zpátky. Na pláži jsem si všimnul něčeho, co jsem na ní doposud přehlížel. Měla chlupaté nohy a pod nosem mírně znatelné chloupky.

1. června
Ága není zase tak špatná. Je s ní docela sranda a poslouchá úplně stejnou kapelu jako já - Hukot Ticha. Taky si oholila nohy a umyla vlasy.

2. června
Dneska jsem snídal s Ágou u jednoho stolu. Připadá mi jakoby fousy nikdy neměla. Po chvilce ticha se mě zeptala, jestli s ní nechci být víc než jen kamarád. Odpověděl jsem jí, že je fajn, ale že mám jinou známost. Bylo jí to líto, ale vzala to statečně, ani moc nekřičela. Zítra jede domů, tak mi dala svoji adresu, prý pokud bych si to rozmyslel. Řekl jsem, že asi těžko a svou adresu jsem jí nedal.

12. června
Konečně jsem doma. Ihned jsem šel na chat, Simonka tam naštěstí byla. Po nějaké době tokání jsem jí pozval na koncert, který má za pár dní Hukot Ticha nedaleko od Brna (bydliště nás obou). Souhlasila. Měl bych si vyleštit monitor, je celej oslintanej.

22. června
Byl jsem na místě 3 hodiny před koncertem. Simona nepřišla. Fakt jsem byl naštvanej a koncert mě vůbec nebavil. Ale najednou jsem tam potkal Agátu. Oba jsme byli mile překvapeni a nakonec to bylo docela fajn.

23. června
Bohužel jsem se nakonec tak ožral, že si ani nepamatuju, proč jsem se dnes ráno ocitl u Agáty doma. Culila se a řekla, že to bylo krásný. Doufám, že tím myslela ten koncert. Když jsem se dostal domů, bylo mi tak blbě, že jsem se šel osprchovat, aniž bych si sundal oblečení. To jsem pak dal usušit na šňůru nad můj plynový sporák a odešel jsem za školu, ačkoliv bylo již 11:00.

23. června
Domů z města jsem se vrátil až v podvečer. Před domem byli hasiči, policie a záchranka. Až teď jsem si uvědomil, že sporák v podobě sušáku na prádlo jsem sice zapnul, ale nezapálil. Naše hodná sousedka si pak jen chtěla půjčit trochu oleje, tak na nás zazvonila. Naštěstí pro ni explozi nepřežila.

25. června
Dnes se mi na chatu Simona k něčemu přiznala. Není jí 19, nebydlí v Brně a na koncert Hukotu Ticha nepřišla proto, že to vůbec není holka. Je to nějakej 13letej smrad odněkud z Řiťovic. Ten parchant z toho měl strašnou srandu. Ani jsem mu nestačil říci vše, co jsem měl na srdci a správce místnosti mě vyhodil.
To se mi líbí Sdílet na Facebooku

Různé

| Délka: 3335 znaků | Posláno: 92x | Známka: 2,30 od 33 lidí | ID: 3169 | Filtr obsahu: není | Stav: zveřejněné
POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info