Zábavné texty
 
Kategorie
Přidáno: 6. 12. 2009 - 16:14
1) Především si vyjasněte, chcete-li mít milého pouze pro sebe, nebo jste ochotná dělit se o jeho přízeň s počítačem. V prvním případě nebude mít váš vztah dlouhého trvání, v druhém případě se připravte na život plný kompromisů.

2) Milujete-li už pařana a zdá se vám, že kvůli hraní vás zanedbává, nikdy nestavte otázku - buďto já, nebo počítač. Mnohé lásky už takto skončily poté, co počítač triumfoval.

3) Od pařby odlákáte pařana především svůdností a krásou. Sledujte tedy pozorně modní časopisy, televizní reklamy, nebo se poraďte s doktorem Radimem Uzlem. Nezapůsobíte-li pak na svého pařana navzdory tomu, že ostatní mužská část vašeho okolí hoří touhou, zásadně věc neřešte pokusem o sebevraždu. Takto otrlý pařan by si jí totiž vůbec nemusel všimnout.

4) Využijte vzácných okamžiků, kdy váš milý přece jen pocítí touhu zabývat se něčím jiným než pařbou. To je vaše šance výchovně zapůsobit. Ačkoliv byste i sama zmírala touhou, usedněte ostentativně k počítači, hrajte tu nejstupidnější hru, kterou znáte, a nevšímejte si milostných dotyků partnera. Vnímavý pařan pochopí, a pokud ne, stejně je vše ztraceno a vy okamžitě navrhněte rozchod.

5) O počítači mluvte zásadně s úctou, nechcete-li, aby váš milý začal přemýšlet o rozchodu z důvodu vaší bezcitnosti k milovanému stroji. Nezaškodí proto prohodit vždy ve vhodné chvíli několik hezkých slov na adresu počítače. Nabízí se především slovník prvorepublikových filmů, např. „Drahoušku, ty dnes báječně vypadáš”, nebo „Darling, tobě to ohromně sluší”. Svého milého tím dojmete k slzám.

6) Křičí-li váš milovaný děsem ze sna, zásadně mu neříkejte věty jako: „To máš z toho, že pořád hraješ ty příšernosti.” Místo toho jej něžně uklidněte, přesvědčte jej, že jste u něho a že na něho mutanti nemůžou, protože je k němu nepustíte. Vyplácí se držet při tom chudáka pařana za ruku, dokud neusne.

7) Přesvědčují-li vás kamarádky nebo kolegyně o bezperspektivnosti vztahu s pařanem, nepodléhejte. Vězte, že pařan bývá většinou věrným partnerem, neboť má čas sotva na vás, většinou nepije, neboť sedí u počítače, nekouří, protože prsty musí mít neustále ve střehu.

8) Pro utužení lásky s pařanem je nutné, aby měl pocit jistoty a dokonalé psychické i fyzické kondice. Proto je třeba včas připravit kávu či jiné občerstvení a servírovat mu je k počítači pokud možno tak, aby pařan byl minimálně rušen. Chcete-li mu něco nezbytně sdělit, učiňte tak šeptem a pokud možno stručně.

9) Vězte, že u počítače trpí nesmírně pařanova páteř. Vhodná masáž mu uleví a on se vám odmění pohledem plným lásky zaměřeným na monitor.

10) Při úklidu zásadně začínejte otírat prach na počítači. Váš chlapec to ocení. Není krásnější chvilka v citovém souznění s pařanem než tiché usednutí za jeho zády, když zrovna paří obtížný level. Špitnete-li při tom chvilkami obdivně: „Nevzdávej to, milovaný, ty to dokážeš” a podobně, může se stát, že pařan v návalu citu vypne stroj a změní se rázem ve vášnivého milence. Této situace je třeba maximálně využít.
To se mi líbí Sdílet na Facebooku

Pro ženy

»

Různé

| Délka: 3009 znaků | Posláno: 111x | Známka: 2,26 od 38 lidí | ID: 34381 | Filtr obsahu: není | Stav: zveřejněné
POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info