Zábavné texty
 
Kategorie
Přidáno: 18. 9. 2009 - 19:44

Pomůcky:1 pádná pravice (levák může užít i ruku levou)
1 biceps (nejlépe vytrénovaný)
1 otravný žák
0 svědků
20 mg adrenalinu v krvi
notná dávka přesnosti
5 l odvahy


Postup:Nejprve je třeba připravit vhodné podmínky: Odchytíme zpravidla hodně drzého a poněkud drobnějšího žáka, nejlepší jest bafnout ho za flígr, a dopravíme jej do prostředí beze svědků a případných kibiců (vhodná je prázdná chodba, v případě přestávkových deliktů vřele doporučujeme kabinet). Pak rychle překontrolujeme hladinu adrenalinu v naší krvi (nedostačuje-li aktuální stav, vzpomeneme na některé další žákovy delikty, nízký plat, školní jídelnu, bohatě poslouží i prošlých 40 let totality). Proměříme i hladinu vlastní odvahy (její zvýšení tzv. vitamíny s OH chvostíkem je v pracovní době nepřípustné!).

Je-li vše O.K., započneme vlastní akci. Žáka uchopíme levou rukou za klopy a nataženou pravou rukou pootočíme kolem její svislé pohybové osy o cca 30 - 45 stupňů tak, aby dlaň směřovala k tváři dítěte (tomuto ději se říká nápřah). Pak vedeme pohyb dlaní po přibližně kruhové trajektorii tak, aby kdesi na konci oblouku byla žákova tvář. Míření lze během máchnutí rukou ještě nepatrně vylepšit. Kontrolou budiž pro nás mohutné PLESK. Ozve-li se k tomuto charakteristickému zvuku ještě KŘUP, urazili jsme žákovi čelist a je třeba hledat dobrého advokáta. Dejte dobrý pozor, aby vám to žák nevrátil.

Důležité upozornění:

Než odejdete ze třídy, je třeba ostatním žákům udělit práci. Chcete-li mít větší jistotu nad chováním opuštěných robátek, lze též požádat volného kolegu o chvilkový záskok.
To se mi líbí Sdílet na Facebooku

Škola a vědy

»

Různé

| Délka: 1573 znaků | Posláno: 94x | Známka: 2,16 od 37 lidí | ID: 36756 | Filtr obsahu: není | Stav: zveřejněné
POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info