Zábavné texty
 
Kategorie
Přidáno: 27. 1. 2010 - 14:36
Firma IBM
Nejraději by vyrobili jeden gigantický opékač, kam by si všichni lidé nosili svůj chléb k opékání během noční směny. IBM by se chlubila, že ovládá celosvětový trh, sestávající celkem z pěti nebo možná šesti takových opékačů.

Firma Microsoft
Pokaždé, když si koupíte pecen chleba, musíte si k němu koupit také nový opékač Microsoft. Opékač si nemusíte povinně vzít s chlebem domů, ale v každém případě za něj musíte zaplatit. Opékač95 Microsoft váží 8 000 kg (to ovšem znamená, že si musíte dát v kuchyni zesílit podlahu) a odebírá tolik energie, že by stačila pro menší město. Opékač95 zabírá 95 % místa ve vaší kuchyni a tento opékač o sobě tvrdí, že je prvním opékačem na světě, který vám skutečně dovolí nastavit, jak moc do zlatova se má topinka upéci. Opékač95 má také ve zvyku potají vyzvídat u vašeho ostatního kuchyňského vybavení, kdo jsou jeho výrobci. Všichni lidé opékače Microsoft upřímně nenávidí, ale přesto je kupují, protože bohužel většina kvalitních druhů chleba se dá opékat jenom na opékačích Microsoft.

Firma Apple
Opékač firmy Apple umí všechno, co umí opékač firmy Microsoft, ale uměl to již o pět let dříve.

Firma Rand Corporation
Opékač vypadá jako dokonale hladká černá bezešvá kostka. Každé ráno na kostce opékače najdete ležet jednu topinku. Servisní oddělení firmy Rand Corporation má utajované telefonní číslo. Výkresy opékače jsou přísně tajné z důvodů národní bezpečnosti...

Firma DEC
Není to náhodou ta samá firma, která dělala kvalitní opékače topinek v sedmdesátých letech?

Firma Hewlett-Packard
Tato firma uvádí na trh opékač topinek s reversní notací, do kterého vložíte čerstvou topinku a vypadne vám čerstvý krajíc chleba.

Firma SONY
Jejich Osobní Opékač Topinek (OOT) je jen o málo větší než samotný krajíc, který se do něho vkládá. Je vybaven šikovným zařízením, které vám umožňuje nosit opékač za pasem.

Firma Cray
Jejich opékač stojí 16 milionů dolarů a všeobecně se uznává, že opékač Cray je daleko nejrychlejší jednokrajícový opékač topinek na světě.

Firma Thinking Machines
Na jejich opékači můžete opékat najednou 64 000 krajíčků chleba.

Firma Radio Shack
Buď si od prodavačů firmy koupíte setavený opékač, ale potom musíte vzít na vědomí, že vůbec žádní firemní zaměstnanci o opékači jejich firmy naprosto nic nevědí a tudíž vám o něm nic neřeknou. Nebo si koupíte všechny součástky a sestavíte si opékač sami doma.
To se mi líbí Sdílet na Facebooku

Počítače

»

Různé

| Délka: 2444 znaků | Posláno: 13x | Známka: 1,27 od 11 lidí | ID: 21785 | Filtr obsahu: není | Stav: zveřejněné
POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info