Zábavné texty
 
Kategorie
Přidáno: 19. 10. 2009 - 21:56 | Přidal: Petr
Večerníček měl rád svou práci v televizi, dokud nezjistil, že za dvacet let každodenního tajtrdlíkování na obrazovce má nárok na pět set dní dovolené a pokusil se ji vybrat. Ředitel televize dr. Kafé mu ovšem sdělil, ať se pak už nevrací, protože se mu již delší dobu nabízí za mnohem nižší plat zahraniční profík s praxí, nějaký Ujo Bača se psem.

Večerníček tedy žádost o dovolenou stáhl, ale tak se dožral, že se z toho ožral. Pařil celou noc s notoriky zvanými Jů a Hele, kteří vystupovali jen jednou týdně a ještě se při tom mohli motat a kymácet. Večerníček ovšem tento detail nezachytil a totálně se zrušil, což vedlo k příšernému motáku a kocovině, kterou vyřešil až osmý lahváč spravovák.

A tak došlo večer k průseru, neboť nalitý Večerníček dvakrát spadl ze schodů, místo efektního houpavého pádu sletěl na hlavu a rozmačkal si čepičku z novin, vyjel autem z obrazovky a porazil při tom kameru, šestkrát sletěl z jednokolky, což komentoval slovy, která děti dosud neznaly, a na závěr místo znáčku televize a svého jména ukázal na celou republiku svou výplatní pásku.

A tak dostal ožralý Večerníček padáka a bylo po problémech. Ujo Bača sice chlastá denně borovičku, ale hvězdičky ještě rozsvítit dokáže a zpátky do chaloupky ho dovede pes.

A Večerníček? Bere podporu a hledá nové místo, kde by mohl šaškovat bez zábran. Poslední nabídka prý byla z MTV na moderátora dětské hitparády. I když, jen tak mezi námi, vláda hledá nového tiskového mluvčího.
To se mi líbí Sdílet na Facebooku

Pohádky

»

Různé

| Délka: 1458 znaků | Posláno: 32x | Známka: 1,45 od 20 lidí | ID: 16514 | Filtr obsahu: není | Stav: zveřejněné
POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info