Zábavné texty
 
Kategorie
Přidáno: 14. 12. 2009 - 10:44
To byl ňáké mladé king a tomu hókali Mira. A ten se furt honil za ňákó stařkó. Rozesílal svoju sajtnu, aby princezny hodily čučku na jeho řepu. Jedna ani nehodila ani voko a celó sajtnu poslala pali.

To mladýho kinga nakrklo tak, že si zbalil pinkl a jel na ňu uvalit tunel, aby se do něho zabóchla. Na čáře se srazil s kořínkem, co neměl v rychtiku daně a tak po něm šli klempíři, co vybírajó love.

Mira potřeboval ňákýho kemu, tak to za něho zacóloval. Pak šli k němu do kéru a tam si čenžli šolny, Mira vypadal jak hómles, ale stejně valil za tó koňó.

Na zámku chytl Mira betelnó hoknu - makal na zahradě. Staré king byl máčka a furt se kolem něho motali tři leví kořínci a ti starýmu kingovi hókali samý krén věci a čórovali mu ze šrajtofle love.

Mira se v hokně nudil a tak porád vařil na tu koc - uměl na klajtnu a složil betelné song. Ta z něho byla tak zblblá, že když ho vykopli z hokny, tak valila pali s ním.

Potřebovali se dostat na čáru, ale štreka byla dlóhá a tak museli bóchat, aby nezakalili. Mirovi to byla levandula - byl na hoknu zvyklé, ale Krasomila se furt eklovala, ale z hokny se neulila - Mira ju špizoval. Vyčénžli tři rachoty, jednó hodili mixnu s klempířama, co na ně poslal staré king.

Na zámku fachčil jeden betelné kořeň, co gómal a co byl kéma s Mirou. Ten starýmu kingovi hókl, aby vykopl ty tři kořeny. Staré king na ně uvařil tunel a šópl je do kameňa. Pak vyslal toho betelnýho konópka za Miró, aby hodil votáčku a mazal zpátky, že je to redy.

Mira s tó koc už byl skoro na čáře, když je dohonila grupa a bonzla Miru, že je king. Krasomile ruplo v řepě, hópla na hajtru a valila pali. Mira si taky klofl hajtru, naštěstí byla gut, a tak Krasomilu dohonil, potom s ňó dohókal grilku.

Když to hókli starýmu kingovi, hned si dal kopačky z hokny a hodil kačku Mirovi na škopek a valil vobdělávat koc, protože mu stařka dávno zakalila. Mira vytáhl love a zacóloval všem škopek a chálku.
To se mi líbí Sdílet na Facebooku

Pohádky

»

Různé

| Délka: 1918 znaků | Posláno: 105x | Známka: 2,28 od 39 lidí | ID: 9571 | Filtr obsahu: není | Stav: zveřejněné
POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info