Zábavné texty
 
Kategorie
Přidáno: 13. 9. 2010 - 2:58
1/ Práce musí být osvěžující, proto jakékoliv přepracování je trestné. Kdo se v práci zapotí, bude propuštěn.

2/ Počátek práce bude určen samostatným vedoucím, nesmí být však dříve, než v 10 hodin dopoledne. Před započetím práce se všem podává svačina, tj. obložené chlebíčky, chlazené víno, čaj podle přání zaměstnance.

3/ Minimální mzda činí 100 Kč/hod. Mimo to celé zaopatření piva a likérů prvotřídních značek.

4/ Při práci je dovoleno zpívat. Začne-li někdo melodii, všichni zaměstnanci ihned zanechají práce a zpívají společně.

5/ Polední přestávka je od 12 do 13 hodin. Soukromé pochůzky se v této době nepovolují. Zaměstnanec, který poruší polední přestávku, činí tak na vlastní nebezpečí a zkrácenou přestávku musí prodloužit.

6/ Mezi 13 a 17 hodinou se podává káva a zákusky. Přičemž se vedoucí postará o dobrou zábavu. Jako jsou ženy, karty nebo různé estrádní zábavy.

7/ Usne-li někdo ze zaměstnanců na pracovišti, musí být zachován klid. Ostatní zaměstnanci opustí nerušeně pracoviště a mají po zbytek dne volno.

8/ V 17 hodin je slavnostní zakončení práce, přičemž hraje hudba a u východu stojí vedoucí, podává každému ruku a děkuje za vykonanou práci.

9/ Žení-li se zaměstnanec, platí podnik útratu za zábavu. Svatba se koná v bytě vedoucího a podnik je na několik týdnů uzavřen. Je podnikové volno.

10/ Dovolená je 2krát do roka. 8 neděl v létě a 6 neděl v zimě. Je-li zaměstnanec v této době mimo domov, postará se podnik o úklid v jeho bytě.

11/ Pro zaměstnané ženy obstarává podnik pro potřebu uklízečku a vychovatelku, která však nesmí být ošklivá, neboť v době volna musí být k ruce pánovi.

12/ Zdálo-li se zaměstnancům v noci o práci a mohou-li sen řádně prokázat, náleží jim mzda jako při noční práci.
To se mi líbí Sdílet na Facebooku

Práce

»

Různé

| Délka: 1766 znaků | Posláno: 46x | Známka: 2,14 od 37 lidí | ID: 9517 | Filtr obsahu: není | Stav: zveřejněné
POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info