Zábavné texty
 
Kategorie
Přidáno: 7. 11. 2010 - 18:14 | Přidal: Petr
Pátek: Byl jsem v kině na Matrixu. Super film.

Sobota: Zdálo se mi o Trinity. Mohli by u nás vybudovat ten Matrix. Věděl bych, jak ho používat.

Neděle: Oh, Trinity...

Pondělí: Mám pocit, jako bych byl v Matrixu. Jel jsem ve výtahu s agentem Smithem. Totiž s panem Novákem z pátého patra, ale až dnes jsem si uvědomil, že stále nosí ty tmavé brýle.

Úterý: Zeptal jsem se ho na ty brýle. Byl překvapený a tvrdil, že je nevidomý. Na to mu tak skočím!

Středa: Jsou fakt dobří. Do poslední chvilky dělal, že ten natažený drát nevidí. Radši se koulel až k domovníkovým dveřím, než by se dal zdemaskovat. To znamená, že zatím jsem v bezpečí. Nevědí, že já už VÍM.

Čtvrtek: Pan Novák zmizel. Domovník tvrdí, že leží v nemocnici s frakturou. Předstíral jsem, že mu to věřím. Musím najít Morfea.

Pátek: Dal jsem inzeráty do všech deníků - Pro Morfea. Vím vše a jsem připraven následovat bílého králíka. Chceš-li se přesvědčit, že zvolím správnou pilulku, čekám tě zítra v klubu Roxy.

Sobota: Byl jsem v Roxy. Vyvázl jsem taktak. Naštěstí v Čechách jsou i agenti Matrixu pomalí. Hned jsem ji poznal. Měla totiž červenou sukni. Povedlo se mi ji překvapit a dal jsem jí pravý hák na čelist. Radši jsem nečekal, až vstane z podlahy a promění se v agenta. Zmizel jsem zadním vchodem. Pár jiných agentů mě honilo, ale byl jsem rychlejší. Musím začít trénovat skoky.

Neděle: Byl jsem ve zprávách na Nově. Prý „dámský boxer” - idioti, nevědí, o co všechno se hraje v té hře! Nejsem si jist, jestli už mě nezaměnili. Snad se mi podaří včas dodělat ten vysílač a naladit se na kmitočet 1. programu.

Pondělí: Další probdělá noc. Nemůžu si dovolit, abych propásl deja vu.

Úterý: Toto je poslední zápis. Podcenil jsem je, právě vylamují dveře. Jsou s nimi tři agenti, ale nemají tmavé obleky. Jiný kraj, jiný mrav, tihle mají bílé pláště.

Goodbye, the Matrix has got me...
To se mi líbí Sdílet na Facebooku

Různé

| Délka: 1938 znaků | Posláno: 27x | Známka: 2,05 od 19 lidí | ID: 495 | Filtr obsahu: není | Stav: zveřejněné
POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info